restauracepraha5.cz  |   fitnesspraha5.cz
kadeřnictví Praha 1  |   kadeřnictví Praha 2  |   kadeřnictví Praha 3  |   kadeřnictví Praha 4  |   kadeřnictví Praha 6  |   kadeřnictví Praha 7  |   kadeřnictví Praha 8  |   kadeřnictví Praha 9  |   kadeřnictví Praha 10
Salonek Empatie

Adresa:
Pod školou 1262/10
Košíře, Praha 5

Telefon: 606 155 815, 776 009 667
E-mail: 
Web: www.salonekempatie.cz


Kde sídlí zobrazená firma

Toto je pouze orientační mapa. Větší mapu najdete níže nebo klikněte na 'Zvětšit mapu'.Salonek Empatie


Řekněte o nás přátelům:OHODNOŤTE FIRMU POMOCÍ FACEBOOKU nebo Google+ výše!!!
(věrohodné hodnocení od skutečných lidí)


Využijte u nás kompletní péči v oblasti krásy. U nás si nejen odpočinete, ale také mnoho získáte. Moderní salon najdete na Košířském náměstí, kde můžete také parkovat. Nabízíme Vám služby kosmetické, kadeřnické, manikúry, pedikúry a masáží.

Kadeřnictví

Provádíme standardní kadeřnické služby, které najdete v přehledném ceníku níže.

Kosmetika

Velký zákrok

obsahující: odlíčení pleti, přípravu k čištění změkčovadlem, obkladem a odpovídajícím bio světlem, podtlakem, čištění pleti UZ špachtlí a podle potřeby manuálně, dezinfekce ozonizérem, následné stažení póru adstringentní maskou a galvanickým proudem, který vyhlazuje vrásky a zmírňuje pigmentační skvrny, pak následuje maska podle potřeb pleti vpravována pomoci ultrazvuku do hloubkových vrstev pleti, masáž a ošetření odpovídajícím biosvětlem, stimulujícím regeneraci pleti.

Udržovací zákrok

obsahuje: podle potřeby pleti kombinací peelingu, ošetření rádiovou frekvenci, která výrazně obnovuje tvorbu vlastního kolagenu, vpravování do pleti vysokoúčinných sér a pleťových masek pomoci ultrazvuku, vyhlazení vrásek profesionální galvanickou žehličkou a polarizovanými gely, vyhlazení vrásek polarizovaným biosvětlem, lymfodrenáž dekoltu a obličeje, relaxační masáž.

Chemický peeling

Omládněte, zbavte se jemných vrásek, akné, jizev i pigmentových znamének! Opravdu exkluzivní procedura – sekvenční ošetření pro obnovu pleti za použití špičkových produktů nové generace. Chemický peeling je vhodný pro všechny, kteří očekávají rychlé výsledky. Ošetření je bezbolestné.

Diamantová microdermobraze

Vysoce efektivní ošetření vrásek, zjemnění mimických vrásek vylepšení vzhledu jizviček po akné, pooperačních jizev a strií redukce pigmentových a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti ošetření unavené pleti, regenerace a omlazení ošetření mastné pleti, zatažení pórů

Ošetření galvanickou žehličkou

Cílem kosmetického ošetření je regenerace pleti, ozdravení, vyživení pokožky, vyhlazení vrásek, obnovení pružnosti pleti a příjemný relaxační zážitek!

Lifting obličeje a dekoltu

Lymfodrenáž dekoltu a obličeje, podtlakovým přístrojem. Čistí, vypíná a regeneruje pleť!Hodnocení podniku

Byli jste v tomto podniku? A jak jste byli spokojeni? Napište nám Vaše zkušenosti a pomozte tak ostatním ve výběru toho správného kadeřnictví. Vaše doporučení může někoho inspirovat k návštěvě.
Čím více hvězdiček, tím jste byli spokojenejší - provedená služba, personál, prostředí, cena/kvalita

Oznámkuj salon krásy

  Cena služby (nepovinné):     Datum návštěvy (nepovinné):


Kontaktní "existující" e-mail (nebude zveřejněn)*:

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Provozovatel portálu si vyhrazuje právo možnosti mazat nepravdivé, vulgární i jinak nevhodné příspěvky bez předchozího upozornění. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů. Uvedením e-mailu umožníte majiteli, aby mohl reagovat na Vaši recenzi.
Tento podnik ještě nebyl nikým hodnocen, buď první!Za obsah a dodržení slevových a dalších akcí ručí jednotliví provozovatelé. Za obsah příspěvků ručí autoři konkrétních příspěvků, přesto je provozovatel portálu oprávněn smazat jakýkoliv nevhodný příspěvek.

Datum poslední aktualizace: 31.05.2021