1. kadeřnictví
    Praha 5
     » 
  2. kadeřnictví
    Zličín
     » 
  3. Hair Fashion Point (Metropole Zličín)

Hair Fashion Point (Metropole Zličín)

Řevnická 121/1 - Praha 5, Zličín, Praha 5

Hair Fashion Point je exkluzivní, dynamické kadeřnické studio ambasadorky Žanety Dostálové, s tituly "Salon Kérastase Privilège" a "Haute Coiffure Française". Pracujeme se značkami Kérastase, L’Oréal Professionnel, Bio Ionic Agave a Schwarzkopf.FOTOGRAFIE


INFORMACE

t: +420 226 082 485, e: zlicin@hfpoint.cz, w: www.hfpoint.cz, Otevírací doba: Po – Ne: 10 – 21 hod

Rezervace on-line: rezervace.hfpoint.cz 

Portfolio našeho kadeřnického salonu zahrnuje klasické střihy i netradiční účesy pro speciální příležitosti. Nabízíme svatební a společenské účesy a baví nás i extravagance. Naše práce sestává z komplexního řešení od počáteční diagnózy vlasů a vlasové pokožky po doporučení účesu a barvy a vhodné vlasové kosmetiky. Ošetřením Bio Ionic Agave vyspravíme, uzdravíme a posílíme Vaše vlasy. 


„Kadeřnický virtuozo“- to je filozofie každého v našem salónu. Proto v rámci neustálého pokroku, kreativity a jedinečnosti jsou naši vlasoví stylisté pravidelně školeni v nejnovějších trendech. Jsme školeni i předními francouzskými kadeřníky.

Vedle precizně odvedené práce našeho týmu kadeřníků a stylistů klademe silný důraz i na pečlivý výběr profesionálních přípravků pro péči o vlasy. Proto jsme si vybrali spolupráci se značkami Kérastase, L’Oréal Professionel, Bio Ionic Agave a Schwarzkopf. Výrobky od těchto značek si v našem salonu můžete i zakoupit a obdarovat sami sebe či své blízké.

Architektura naší identity sestává z úspěchů na dvou dimenzích. Kromě odbornosti a sofistikovanosti našeho týmu, které nás vynesly na úroveň předních světových kadeřnických salónů, jsme hrdí na naši intenzivní externí spolupráci. Módní show, předváděčky, svatební kolekce. To je jen ochutnávka naší bohaté historie.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

  
KONTAKTY


Název
Hair Fashion Point (Metropole Zličín)
Kontakty
+420 226 082 485
zlicin@hfpoint.cz

DALŠÍ INFORMACE


Služby
dámské, dětské, barvení, melírování, foukaná, svatební, společenské, regenerace, Vyhlazení krepatých vlasů pomocí Agáve cukru. Diagnoza vlasů a vlasové pokožky kamerou, Služba Olaplex ,
Dámské - mytí, střih, foukaná, styling (orientační ceny):
750 - 850 Kč
Značky
Kérastase, Loreal, Schwarzkopf
Bezbariérový vstup
Ano
Wi-Fi
Ano
Metro v dosahu 300 m
Zličín
Bus/Tram do 300m
Zličín
V okolí se nachází (ulice, náměstí, památky apod.)
-
Parkování
vlastní parkoviště v NC Metropole Zličín
Další zajímavosti
-
Pondělí
9.00 - 21.00
Úterý
9.00 - 21.00
Středa
9.00 - 21.00
Čtvrtek
9.00 - 21.00
Pátek
9.00 - 21.00
Sobota
9.00 - 21.00
Neděle
9.00 - 21.00
Platební karty
Maestro, Visa, Mastercard, American expressPokračovat můžete na:   další kadeřnictví

Přidat firmu
Poslední aktualizace: 2021-12-11 14:03:20